Kim jesteśmy

Dlaczego warto korzystać z diety pudełkowej?

Dieta pudełkowa to „zjawisko” obecne w naszym kraju od niedawna. To usługa polegająca na przygotowywaniu i dostarczaniu pod wskazany adres gotowych posiłków. Na początku z tego rozwiązania korzystali sportowcy, a także celebryci. Utarło się bowiem, że jest to drogi pomysł i nie każdego stać na takie rozwiązanie. 

Dziś już jest inaczej. Coraz więcej ludzi korzysta z firm cateringowych. Dlaczego tak jest? Jakie możliwości daje nam catering dietetyczny? 

Kto powinien korzystać z diety pudełkowej?

Tak naprawdę z cateringu może korzystać każdy, jednak najczęściej korzystają z niego osoby, które pragną się zdrowo odżywiać. Dużą grupę stanowią również ludzie niemający zbytnio czasu, czyli zabiegani i zapracowani.  

Dieta pudełkowa idealnie sprawdzi się też w przypadku osób chcących zrzucić nadmiar kilogramów, ponieważ uzyskają w ten sposób niezbędne składniki odżywcze, a także odpowiednią kaloryczność.

Catering pudełkowy to również idealne rozwiązanie dla osób, które borykają się ze złym stanem zdrowia. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że zanim taka osoba zdecyduje się na catering, powinna skonsultować się z lekarzem lub dietetykiem. 

Dieta pudełkowa ZielonoMi

Dieta pudełkowa oparta na warzywach i owocach to doskonały sposób na poprawę samopoczucia i oczyszczenie organizmu, ale tylko pod warunkiem, że jest przeprowadzona w prawidłowy sposób. Niestety, szereg osób, które interesują się dietą dr Dąbrowskiej ®, często rezygnuje z niej już na starcie, ponieważ zniechęca je cały proces przygotowań, gotowanie posiłków oraz śledzenie list zakazanych i dozwolonych produktów. Poważnym problemem bywa również brak czasu i pomysłów na to, co zjeść danego dnia. Nie wspominając już o tak prozaicznej sprawie, jak planowanie posiłków w ciągu dnia, z czym na co dzień większość z nas ma duży kłopot. Dlatego właśnie dieta pudełkowa okazuje się być świetnym rozwiązaniem, które zapewnia wygodę i nie pochłania dużo czasu.

Współpracując z cateringiem dietetycznym ZielonoMi, oszczędzą Państwo mnóstwo czasu, który normalnie należałoby poświęcić nad planowaniem jadłospisu, robieniem zakupów oraz finalnie przygotowywaniem posiłków. Cały ten proces jest bardzo czasochłonny. Dieta pudełkowa oferowana przez nas została przygotowana tak, by wszystkie posiłki smakowały każdemu oraz by poprawić zdrowie organizmu. Gwarantujemy, że odżywanie się z ZielonoMi zapewni Państwu po wiele lepszy stan zdrowotny zarówno fizyczny, jak i psychiczny.

Dlaczego warto wybrać catering ZielonoMi

Oszczędzasz czas i pieniądze

Chociaż w pierwszym momencie dieta pudełkowa może wydawać się rozwiązaniem drogim, to po głębszej analizie okazuje się, że tak nie jest.  Czas poświęcony na zakupy, przygotowanie posiłków (odpowiednie porcje), pilnowanie kaloryczności, prąd i gaz. Dużo tego, prawda? 

Nie tylko odchudzanie

Pierwsze skojarzenie dotyczące diety pudełkowej, to odchudzanie. Dużo w tym prawdy. Nasz catering jest jednak trochę inny. Stawiamy przede wszystkim na zdrowie, a odchudzanie jest skutkiem ubocznym. 

Wiadomo, że prawidłowe odżywianie wpływa na nasze samopoczucie oraz pomaga zapobiegać wielu chorobom. Nasza oferta to catering oparty o wiedzę i doświadczenie dr Ewy Dąbrowskiej ®. Jeżeli zależy Ci na poprawie zdrowia, oczyszczeniu organizmu z toksyn oraz możliwej remisji chorób, dieta pudełkowa ZielonoMi jest rozwiązaniem godnym rozważenia.

Regularność posiłków

Wszyscy wiemy jak ważna, jest regularność i dyscyplina w każdej dziedzinie. Catering ZielonoMi pomoże Ci się zdyscyplinować, kiedy przez cały dzień będziesz miał zagwarantowane posiłki. 

Jak wygląda nasza dieta pudełkowa?

Codziennie otrzymują Państwo zestaw trzech posiłków, śniadanie, obiad oraz kolację, które są idealnie dopasowane do zaleceń dr Dąbrowskiej ®. Dania są dostarczane pod wskazany, dogodny dla Państwa adres. W pudełkach znajdą Państwo surówki warzywne, zalecane w diecie kiszonki oraz zakwas z buraka, a także dania przewidziane do spożycia na ciepło, jak na przykład gulasz warzywny czy krem z dyni. Korzystając z naszych usług, nie będą musieli się Państwo martwić o przygotowywanie posiłków, trzymanie się wytycznych diety i z pewnością nie popadną Państwo w rutynę, jedząc ciągle te same potrawy! Z naszą pomocą przeprowadzenie postu stanie się znacznie wygodniejsze i łatwiejsze.

Nasze posiłki są codziennie przygotowywane ze świeżych warzyw i owoców, więc zalecamy przechowywanie otrzymanych pojemników w temperaturze od 2 do 5°C.

 

Zapraszamy do współpracy.