Dlaczego warto skorzystać z porad dietetyka przed rozpoczęciem diety owocowo-warzywnej?

Chociaż przynosi doskonałe efekty, post według zaleceń pani doktor Dąbrowskiej ®, jest jednak bardzo restrykcyjnym sposobem żywienia. Dlatego przed jego rozpoczęciem, warto skonsultować się z lekarzem, a przede wszystkim porozmawiać z doświadczonym dietetykiem. W Zielono Mi dobrze wiemy, że post leczniczy nie może być stosowany przez wszystkich. Dlatego nasz zespół stale współpracuje z dietetyk Katarzyną Lisewską, absolwentką kierunku Dietetyka i planowanie żywienia na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. Do każdego z naszych klientów staramy się podchodzić indywidualnie, służyć radą i pomocą na każdym etapie postu.

Doświadczony dietetyk pomoże w przygotowaniu się do postu

Konsultacja dietetyczna pozwoli wykluczyć wszystkie ewentualne przeciwwskazania oraz lepiej zapoznać się z samą dietą. Pani Katarzyna Lisewska jest nie tylko doświadczonym dietetykiem, lecz również od kilkunastu lat współpracuje z dr Ewą Dąbrowską ® w ośrodku w Gołubiu. Dzięki temu doskonale zna mechanizmy i zasady diety owocowo-warzywnej oraz ma bardzo duże doświadczenie w pracy z pacjentami, którzy zdecydowali się na przeprowadzenie postu. Pani Lisewska przeprowadza także testy na nietolerancje pokarmowe oraz współpracuje z lekarzami i terapeutami wykonującymi zabiegi hydrokolonoskopii (oczyszczanie jelit) oraz Vega Testy. Jeżeli więc chcieliby Państwo przeprowadzić post, ale nie jesteście pewni, czy jest to dla Państwa odpowiednia dieta, serdecznie zapraszamy na konsultacje dietetyczne z panią Katarzyną Lisewską.

Konsultacje dietetyczne

Osoby zainteresowane współpracą z Katarzyną Lisewską mogą umówić się na wizytę telefonicznie. Dzięki współpracy z doświadczonym dietetykiem nasze usługi są jeszcze bardziej kompleksowe i jesteśmy w stanie skuteczniej pomagać wszystkim zainteresowanym w ich zmaganiach z wyzwaniem, jakim jest dieta dr Dąbrowskiej ®. Jeżeli Państwo również chcieliby poznać lecznicze właściwości postu, zapraszamy do skorzystania z usług cateringu Zielono Mi oraz konsultacji z dietetyk Katarzyną Lisewską (konsultacje są odpłatne).

Na konsultacje z Katarzyną Lisewską prosimy umawiać się telefonicznie od poniedziałku do piątku w godzinach 14:00-19:00 pod numerem +48 501 643 213.